Ладижинська

загальноосвітня школа I-IIIст. №1

[ Особисті повідомлення() · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Шкільне життя » Наше лісництво » Чи вважаєте ви за доцільне функціонування уч. лісництва???
Чи вважаєте ви за доцільне функціонування уч. лісництва???
elenkaДата: Середа, 01.12.2010, 00:33 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Свої думки напишіть тут.
 
grinДата: П`ятниця, 04.02.2011, 16:59 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Все, що приносить користь, що духовне начало має, в чому наша планета порятунок бачить, що вчить нас бути людьми, то - не просто доцільне! ТО - НЕОБХІДНЕ, ТО - ЄДИНО ПРАВИЛЬНЕ, ТО - МАЙБУТНЄ!!! hello

Додано (03.12.2010, 18:17)
---------------------------------------------
Хотів би просити всіх лісників , які зайдуть на цей форум, висловити свої враження, роздуми, щодо зльотів, конкурсів учнівських лісництв.

Додано (04.12.2010, 22:28)
---------------------------------------------
А четвертий ряд зліва - це ви? Ті, що з жовтими краватками, що так уважно слухаєте разом із заступником директора школи Пронькіною Надією Миколаєвною? Діти, якщо це ви - відгукніться, будь-
ласка. зhttp://www.chocentum.com.ua/galery.html

Додано (04.02.2011, 16:59)
---------------------------------------------
Друзі, мене радувало smile те, що ви так гарно стартували і непокоїть, що ви, просто на старті гарної справи, збавили обороти help . НАРОД хоче бачити ВАС, ВАШІ справи, фото, відео, відгуки. Одним словом - ДИНАМІКУ. Буде динаміка, буде форум. Мені дуже одиноко на форумі. Може давайте ще якісь цікаві теми для обговорення. Мене особливо цікавлять теми де зустрічаються слова ПРИРОДА , ЕКОЛОГІЯ, ВИХОВАННЯ тощо. respect

 
Форум » Шкільне життя » Наше лісництво » Чи вважаєте ви за доцільне функціонування уч. лісництва???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Сайт створила вчитель інформатики Буланюк О.С.